Festivali fillestar: edicioni i parë i festivalit të muzikës elektronike do të nisë në Bordo këtë verë

Ethet, platforma e zbulimit të eksperiencave, po organizon Festivalin Fillestar, dy ditë me muzikë elektronike 30 minuta nga qendra e Bordosë në datat 9 dhe 10 korrik.

Lexoni burimin...

Lini një koment

Kjo faqe përdor Akismet për të zvogëluar padëshiruar. Mësoni më shumë për mënyrën se si përdoren të dhënat e komenteve tuaja.