Kills Mix 524

Përmbledhje e numrit të 524-të të Kills Mix, këtë fundjavë (e premte dhe e shtunë nga ora 22:XNUMX):

Sebastien Kills Ft Abroneka – Living In The Air (E zgjatur)
Sonny Fodera, DOD, Becky Hill - Never Be Alone (DOD Extended Remix)
Samira, ESSEL - Where My Girls At (Përzierje e zgjeruar)
Sam Feldt - Rrëfimi (Përzierje e zgjeruar)
David Guetta x OneRepublic – Nuk dua të pres (Përzierje e zgjeruar)
Laidback Luke, AMY MIYU – La Vida Loca (Përzierje e zgjeruar)
Icona Pop – Tears On The Dance Floor (Redaktimi i DJ i zgjeruar i Icona Pop)
Charli XCX – Von Dutch (Përzierje origjinale)
FREAK ON - Lëreni muzikën të luajë (Përzierje e zgjeruar)
Manu Chao, Francis MercierBongo Bong – Nuk të dua më (Francis Mercier Remix)(Zgjeruar) Z. Belt & Wezol_Nuk është e drejtë, por është në rregull(E zgjeruar)
Mark Roma_nuk mund të na ndalojë_(Përzierje e zgjeruar)
Lykke Li – Unë ndjek Rivers (Sebastien Kills Remix)
Benny Benassi ft Sandy – Illusion (Sebastien Kills Remix) David Guetta, MORTEN_The Future Is
Tani_(Përzierje e zgjeruar)
Thomas Gold, Chester Young, Jordan Grace – Make A Way (Përzierje e zgjeruar)

Lini një koment

Kjo faqe përdor Akismet për të zvogëluar padëshiruar. Mësoni më shumë për mënyrën se si përdoren të dhënat e komenteve tuaja.